Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin 2022’de 125.000 Dolara Çıkacak!

7.987

Bitcoin’de yaşanan her durum, her yükseliş, her düşüş dünyanın gündeminde ve milyonlarca insan tarafından her an takip ediliyor. Bitcoin fiyatlarını takip eden yatırımcılara Wall Street’in ünlü yatırımcısı ve stratejisti olan Thomas Lee tahmin ettiklerini paylaştı ve Bitcoin’e olan güveni arttırdı. Lee, sanal para piyasasının bu yıl sonuna kadar 1.2 trilyona ulaşacağını belirtti ve bir Bitcoin fiyatının 125.000 dolar olacağını açıkladı.

Çin ve Güney Kore’den gelen ardı arkası kesilmeyen son dakika haberleri dolayısı ile piyasalar alarm vermeye başladı ve Bitcoin, tarihinin 1 gün içinde en büyük düşüşüne imza attı. Yani geçtiğimiz hafta 1 günde yaşanan düşüş daha önce yatırımcıların karşısına bir anda hiç bu şekilde çıkmamıştı.

Lee, geçtiğimiz Ekim ayında yaptığı 25.000 dolarlık tahmini %400 arttırdı ve 125.000 dolara çıkarttı. Yaşanan her düşüşte hemen hemen herkesin tedirgin olduğunu ve zarar edeceklerini düşündükleri için ellerinde ki coinleri satmaya ve bozdurmaya kalkan yatırımcılarla her yerde karşılaştığını belirten Lee, insanları acele bir karar vermemeleri konusunda uyardı ve ” kazanmak istiyorsanız sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. 1 yıl öncesine kadar bin dolar bile olmayan Bitcoin bugün için tahmin edilemeyecek bir başarıya imza attı ve neredeyse artık tüm dünya bunu biliyor. Gene aynısı olacak, tedirgin olmamanızı öneriyorum sadece bekleyip görün. ” şeklinde bir demeç verdi.

 

7 Yorumlar
 1. Petek Erdemler diyor

  125 bin dolar abartı olabilir ama ne kadar düşerse düşsün düştüğü fiyatın üstüne illaki çıkacağı kesin bence. Gerçi ben Ethereum tutuyorum ama eminim ki ethereum da bir gün Bitcoin gibi tercih edilecek ve çok kazandıracak.

 2. Tuncay diyor

  Biz attık oltayı bekliyoruz bakalım

 3. Emel diyor

  Cok zor o fiyatlar. Bence 5 bine geriler

 4. Arsel diyor

  Insanlari bitcoine yoneltmek icin soylenmis bir yalan o kadar artmax

 5. Ayberk diyor

  Bırakın bu işleri Ethereuma yönelin kafanız rahat etsin

 6. sibel diyor

  alt coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. bitcoinden umudu kesin

 7. Fazıl Ekin diyor

  Hala Bitcoinden kazanacağını düşünen kaldımı ya? 1 sene lider oldu şimdi sıra alt coinlerin sırası. Kazandıracaksa alt coinler kazandıracak ahanda buraya yazıyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.