Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin Düşüşü Tamamen Göstermelik Büyük Artışa Hazır Olun

6.276

Bitcoin uzun bir aranın ardından 10 bin dolar seviyelerini gördü herkes bir panikle elindeki bitcoinleri satma telaşında peki gerçek bitcoin baronları ne yapıyor hiç merak ettiniz mi?

Gelin öncelikle geçen senelerde bitcoin grafiğine bakalım 2017 ocak ayında sert düşüş yaşayan bitcoin ve diğer coinler sonrasında inanılmaz çıkışla değerine değer kattı.

Bu senaryo 2016 Ocak ayında da yaşandı ve ne gariptir ki 2015 yılı Ocak ayında da aynı düşüşler karşımıza çıktı ve tarih 2018 Ocak bitcoin piyasasını takip edenlerin alıştığı senaryo tekrarlanıyor Çinden gelen açıklamalar Koreden verilen gözdağı sonuç Bitcoin ve diğer bütün coinler yerlerde bunu fırsat bilen Balina diye tabir ettiğimiz büyük alıcılar ucuza satılan bütün coinleri toplayarak servetlerine servet katıyorlar olan panikle bitcoin ve diğer coinlerini satan coinzedelere oluyor.

Borsanın Doğasında Var…

Bitcoin piyasasının gerçek borsalar ile pek çok benzerliği vardır, manipule olayları burada da çok sıklıkla yaşanmaktadır. Bu yaşanan son olaylarda buna en büyük örnek bir kaç söylenti ile bitcoinin değerini düşürüp piyasadaki ucuz coinleri toplamak sonrasında bunları çok büyük karlar ile satmak.

Bitcoin Sert Düşüşlerinde Ne Yapmalıyım  ?

  • Kesinlikle panik yapmayın
  • Mümkün olduğu kadar hesabınıza bakmayın
  • Başka şeyler düşünün borsa ile çok ilgilenmeyin
  • Alabiliyorsanız en düşük fiyattan almaya devam edin

Bu dönem atlatılınca göreceksiniz ki Bitcoin ve diğer tüm coinler eski değerlerinden çok daha fazla yükseğe çıkacaklardır, bu düşüş kesinlikle geçicidir.

Bitcoin Biter Mi?

Günümüz teknoloji çağında artık herşey internet üzerinden olmaktadır, böyle olunca insanlar internet üzerinden birbirlerine ödeme gönderip alabilmek için sanal paralara ihtiyaç duyarlar bitcoin de işte tam bu ihtiyaçtan dolayı ortaya çıkmıştır, internet devam ettiği sürece bitcoinin bitme ihtimali yoktur değer kaybedebilir tabiki ama asla tamamen bitme olmaz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.