bitcoinmi-ethereum-mu

Son iki senedir en çok karşılaştığımız soruların başında geliyor “Bitcoin mi yoksa Ethereum mu tutmak daha mantıklı” öncelikle iki para birimini de yakından incelemek gerekiyor Bitcoin bitmesi gibi bir durum söz konusu değil, 21 milyon üretildikten sonra daha da çok değerleneceği herkes tarafından bilinen bir gerçek ancak Ethereum için aynı durum geçerli mi bunun cevabını şu anda vermek imkansız, Rusya’nın desteği ile çok hızlı büyüyen Ethereum alttan gelen diğer coin ler karşısında şu anlık güçlü gibi görünse de bu hakimiyetin 2 sene sonunda ne olacağını kimse kestiremiyor. Yatırımcılara önerim Bitcoin olarak tutarsanız kaybetmezsiniz çünkü gün geçtikçe daha da değerlenecek bir coin var karşımızda ancak Ethereum olarak tutarsanız bir anda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz tabi bu durumun tersi de olabilir yani bir anda zengin de olabilirsiniz, kısacası Ethereum olarak para saklamak uzun vadede Kumar oynamaya benziyor Bitcoin ise daha çok hızla büyüyen bir şirkete yatırım yapmaya benziyor .
Eğer imkanlarınız müsaitse biraz ethereum ile yatırım yapıp büyük çoğunluğu bitcoin olarak saklamak daha mantıklı gibi duruyor.

2012 yılından beri kripto para sistemleriyle ilgilenen birisi olarak diyorum ki kesinlikle altcoinlere yatırım yapmalı . Ana coinler malesef artık fazla kazandırmıyor.

Mert diyorki.. EN İYİ YORUM

GÜNCELLEME: Bitcoin ve Ethereum yaşanan sert düşüşlerin ardından toparlanmaya başladı.

Generic placeholder image

Tuur Demeester

2021 Yılında Bir Bitcoin'i 100 Bin dolara bulmak zor olacak gibi görünüyor. Elbetteki düşüş çıkışlar olacak ama 100 bin doları göreceğiz.

Comments / 21

 1. Generic placeholder image
  Cenk
  Cevap Yaz

  Şu anda mining rig kurmak mantıklı mı ? Ne kadar Kazanıyor.

  • Generic placeholder image
   Sevim
   Cevap Yaz

   eşim ile birlikte 1 senedir ethereum mining yapıyoruz eskiden baya iyidi ama şu anda çok zorlaştı elektirik parasıda çok geliyor.

 2. Generic placeholder image
  Mehmet
  Cevap Yaz

  iota çok popüler olacak deniliyordu bir ara ama balon çıktı bence bitcoin de öyle olacak

 3. Generic placeholder image
  Selin Peltek
  Cevap Yaz

  Sizin taraflı olarak insanları ethereuma yönlendirdiğinizi düşünüyorum. Bitcoin kesinlikle hala en popüler.