Ultimate magazine theme for WordPress.

Bitcoin Tekrar Yükseliyor!

7.977

Geri bıraktığımız hafta adeta bir anda çakılan Bitcoin, yatırımcıları aşırı derecede tedirgin etmiş ve tüm spekülasyon düşüncelerini de beraberinde getirmişti. Bir anda oluşan çakılmayla karşı karşıya kalan yatırımcılar ellerinde ki coinleri adeta zamanla yarışarak ellerinden çıkarttı ve ettikleri zararı bir nebzede olsa hafifletmeye çalıştı. Bitcoin al ve bitcoin sat işlemleri yapan yatırımcıların bazıları da beklemeyi tercih etti ve bu ani düşüşün mutlaka yükseleceğini bildiklerini söylediler.

Yaşanan bu ani düşüş karşısında tek etkilenen tabi ki Bitcoin olmadı ve beraberinde olan coinlerde bu düşüşten nasibini alıp gerilemeye devam etti. Herkesin aklında onlarca soru işareti oluştu ve acaba kripto para olayı tamamen bitecek mi düşüncesi hemen hemen herkesin kafasında dolanmaya başladı. Bu düşüşü fırsat bilen ve kripto para piyasasına yeni giriş yapan insanlar da deyim yerindeyse Bitcoin ve Ethereum’a hücum etti.

Yıllardır kripto para piyasasında olan yatırımcılar hiçbir tedirginliğe düşmedi ve her yıl Ocak ayında bu tür spekülasyonların büyük şirketler tarafından yapıldığını belirtti. Nitekim bugüne baktığımızda belirttikleri spekülasyonun doğru olduğu görünüyor. Bugün itibari ile Bitcoin düştüğü yerden kalktı ve yavaş yavaş tekrar yükselmeye devam ediyor. Bitcoin’in en yakın takipçisi Ethereum ise bu düşüşten nasibini almış ve gözle görülür bir değer kaybetmişti. Ancak Ethereum ve diğer alt coinler de aynı şekilde bugün itibari ile yükseliş göstermeye devam ediyor. Önümüzde ki günlerde ise bütün coinlerin eski miktarlarına ulaşacağı ve insanların yüzlerini güldürmeye devam edeceği söyleniyor.

4 Yorumlar
 1. Onur Ak diyor

  Bizim milleti biliyosun zaten 20 lira yatırmaya çalışır ondan da para kazanmaya çalışır 😀 Şaka bir yana diğerlerini bilmem de bizim insanlar baya korktu şimdi yükseldiğini görmüşlerdir pişman olmuşlardır 😀

 2. ahmet diyor

  bu düşüşlerde hep kerizler silkelenir.

 3. Timuchin diyor

  Bir yükseliyo bir düşüyo bakalım nolacak

 4. Tra diyor

  Aaa ne güzel düşüyor diyip btc alabilecek adam olmadığına göre bu adamlarda kazanmak isteyecek tabi haberde ona göre uygun yükselirde hehh yükselir bekle

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.