Ultimate magazine theme for WordPress.

Ethereum Ne Kadar Daha Devam Eder ? İşte Ethereum’un Geleceği

1.991

Ethereum hakkında herkesin bir fikri var. Kimisi diyor şu kadar devam eder kimisi diyor bu kadar gidecek, yani şu an her kafadan bir ses çıkıyor diyebiliriz.

2012 yılından bu yana Bitcoin ve altcoinlerle yakından ilgilenen birisi olarak şunu çok açıkça söyleyebilirim işin B.ku çıkmış durumda ve her geçen gün de durum kötüye gidiyor.

Traş olmak için berbere gidiyorum malzemelerin olduğu yere bir mining kurmuş dükkan gidirlerini karşılıyor diyor, bakkala gidiyorum depoyu mining farm yapmış daha iyi kazandırıyor abi diyor yani şu anda herkes dört bir koldan bu işe girmiş durumda kimisi borç alarak kimisi kredi çekerek kimisi evdeki altınları bozdurarak mining işine giriyor. Ancak bu işi bilmeden yapmak kar getirmez hatta size zarar bile getirebilir bunun örneğini temmuz ayında gördük Ethereum’un 180 doların altına düşmesiyle birlikte sahibinden mining ilanları ile doldu taştı bir çok kişi bir anda çok büyük zararlar etti. Ağustos ayı ise Bitcoin’in ikiye bölünmesiyle birlikte yükselişle başladı ve bir müddet daha bu yükselişin devam edeceğini öngörebiliyoruz.

 

Ethereumun Geleceği Ne Olur ?

Coin paralar içinde Petrol benzetmesi yapılan Ethereum’un geleceği 2 sene (2019 yılına kadar) çok yoğun olacağa benziyor iki sene sonunda ise Bitcoin gibi çok değerleneceğe benziyor çünkü ethereum kazmak git gide zorlaşacak ve bir yerden sonra bitecek tıpki Bitcoin’in şu anki durumuna bürünecek olay tabi bu arada yeni bir para birimi ortaya çıkacak bu böyle devam edecek gibi görünüyor .

Şu an Ethereum ile işe girenler ekran kartlarıyla madencilik yapıyorlar, ekran kartlarından önce işlemci gücüyle yapılıyordu madencilik, bundan sonraki adım Harddisk depolama ile olacak ondan sonra da ram ile olmasını bekliyoruz.

HDD Mining için şimdiden büyük harddiskleri depolamaya başlayan kişiler olduğunu biliyoruz.

Özetlemek gerekirse Ethereum üretimi 2019 yılına kadar hızlı bir şekilde ilerleyip sonra yavaşlayacak ve durma noktasına gelicek, ethereum para birimi Bitcoin gibi değerli olacak ve 2000 dolarları uzak vadade görecek.

 

7 Yorumlar
 1. seher diyor

  Merhaba ethereum 2019 yılına kadar kesin devam edermi acaba

  1. bitcoin diyor

   Merhaba Seher Hanım,
   Bu sorunuzun cevabı elbetteki çok zor ama öngörülerimiz bir çok otoritenin ki ile aynı doğrultuda yani devam edek gibi görünüyor.

 2. detune diyor

  içiniz rahat olsun bence 2021 e kadar devam edicek

 3. ali diyor

  Madenciler kazdıgı surece bitmez bu piyasa arz talep tamammen

 4. Ömer diyor

  Rippel ne olur peki ?

 5. ader diyor

  ethereum aldı başını gidiyor

 6. Hakan diyor

  İki sene sonra 10.000 doları görecek…Rahat olun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.