Ultimate magazine theme for WordPress.

Santiago Bernabéu’da Bitcoin Dönemi Başladı!

3.830

İspanyol devi Real Madrid kulübünün ev sahipliğini yapan ve her hafta binlerce kişiyi içinde barındıran Santiago Bernabéu, Bitcoin dönemini resmen başlattı!

Son dönemlerin en çok konuşulan kripto para birimi Bitcoin, sonunda futbol dünyasına da giriş yaptı. Sadece dünya üzerinde milyonlarca taraftar kitlesine sahip olan ve neredeyse yaşayan her insanında yakından bildiği Real Madrid  kulübüne ev sahipliği yapan Santiago Bernabéu Bitcoin dönemini resmen başlattı!

Merkezi İspanya’da olan ve online bilet satış hizmeti veren ”13tickets” isimli firma, Santiago Bernabéu stadına gerçekleştirilen turların ödemesini artık Bitcoin aracılığı ile de aldıklarını açıkladı.

Ancak kullanıcılar, sadece stadyum turları için Bitcoin ile ödeme yapabilecek. Bitcoin al ve bitcoin sat yapan kullanıcılar ne yazık ki şuan için maçları da Bitcoin ile ödeme yaptıktan sonra izleme şansı bulamayacaklar. Kim bilir, belki önümüzde ki aylarda büyük kulüpler de kripto parayı destekler ve Bitcoin futbol dünyasına tamamen giriş yapmış olur.

3 Yorumlar
  1. çağatay diyor

    ronaldo oglum 🙂 hala o reklam geliyor aklıma

  2. elif diyor

    Darisi galatasarayin basina

  3. Bora diyor

    Muhtesem haber Bitcoin ne kadsr yayginlasirsa o kadar iyi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.