Sitemizden Alışveriş
Sitemiz üzerinden kolayca Bitcoin Ethereum ve diğer coinleri alıp satabilirsiniz. Bitcoin için Alt Limit 350 TL - Ethereum için 150 TL dir. Üst limit bulunmamaktadır.
Bitcoin yada diğer coinleri alabilmeniz için öncelikle bir cüzdanınızın olması gerekmektedir, hali hazırda cüzdan adresiniz yoksa BURADAN nasıl cüzdan oluşturabileceğinize bakabilirsiniz. Sitemizden coin almak istiyorsanız müşteri temsilcimize bağlanarak ne kadarlık coin almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size vereceği coin miktarını söyleyecek eğer tutar sizin için uygunsa banka hesap bilgilerini isteyin ve ödemeyi gerçekleştirin sonrasında cüzdan numaranızı müşteri temsilcimize iletiniz. Ödemeniz kontrol edilecek ve coininiz anında transfer edilecektir.

Bitcoin yada diğer coinlerinizi bize satıp TL ye çevirmek isterseniz müşteri temsilcimize bağlanarak coin satmak istediğinizi ve miktarını yazın müşteri temsilcimiz size TL karşılığını söyleyecektir, sizin için uygunsa müşteri temsilcimizden wallet adresini isteyin ve transferi gerçkleştirip banka hesap bilgilerinizi iletiniztransferiniz bir onay alınca anındaödemeniz banka hesabınıza gönderilecektir.
Öncelikle sizlere bitcoin ve diğer coinleri şirket güvencesiyle alıp sattığımızı söylemek istiyoruz. Alt kısımda veya iletişim bölümünde şirket bilgilerimizi görebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bu yüzden müşteri temsilcilerimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Şirketimiz Türk Vergi Sistemine - Türk Ticaret Kanunlarına ve Türk Yasalarına uygun satış yapmaktadır.
Türkiye'nin tartışmasız en büyük ve en köklü forum sitesi r10 refaranslarımıza bakmak isterseniz https://www.r10.net/bitcoin-etherium-litecoin-ve-coin-sistemleri/1741453-7-24-bitcoin-alinir-satilir.html
Bitcoin Yardım
Bitcoin kripto para sistemidir. Soyut birşey olduğunu söyleyebiliriz ancak somut paraya kolayca çevrilebildiğinide söylememiz gerekiyor. Herhangi bir merkezi sahibi çalışanı vs yoktur. Bitcoin'e sahip olmanın iki yolu vardır süper bilgisayarlar ile bitcoin madenciliği yapmak yada bitcoin satın almak.
Bitcoin'in güvenilir olduğunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Günümüzde neredeyse bütün ülkeler kendi kripto paralarını yaratmak için kolları sıvamış durumda buda bitcoin yani kripto paraların gelecekte ne kadar önemli bir yere sahip olacağının göstergesidir.
Bitcoin treni kaçmış görünüyor şu an zaten tavan fiyatlarda geziyor bitcoine yatırım yapmak yerine altcoinlere yatırım yapmak daha az riskle daha çok kazanmanızı sağlayacaktır. Tabi bu görüş bizim görüşümüzdür nihai karar sizindir.
Borsalar Al- Sat
Hali hazırda pek çok bitcoin borsası bulunmaktadır bunlardan bazıları güvenilir bazıları ise güvensizdir sizlere önerdiğimiz borsa sitelerini Bitcoin Borsaları bölümün de görebilirsiniz.
Bitcoin borsalarına üye olurken fee ücretlerini düşük alan komisyonları ideal ve en yeni coinleri bünyesinde barındıran borsa sitelerini seçmelisiniz.
Türkiye'de hizmet veren 10 nun üzerinde bitcoin borsası vardır bunlardan sadece bir tanesi güvenlir diyebiliriz. Tabiki de yurt dışı borsa siteleri uluslararası denetlemelere tabi oldukları içinçok daha güvenilir.